Monter zabudowy i robót wykończeniowych  w budownictwie.

Zapraszamy na facebook " Budowlanka w Zetce"  https://www.facebook.com/budzetka

Monter zabudowy i robót wykończeniowych  w budownictwie to zawód  bardzo wszechstronny, który daje kwalifikacje do wykonywania licznych prac budowlanych: suchej zabudowy, malarskich, tapeciarskich, posadzkarskich. W chwili obecnej budownictwo bardzo dynamicznie się rozwija i na rynku pracy brakuje fachowców. Absolwenci kierunku  Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie są bardzo atrakcyjnymi pracownikami dla pracodawców ze względu na szeroki zakres uprawnień do wykonywania prac budowlanych.

Uczniowie kształcący się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie uczą się:
    – prac wykończeniowymi w gotowych budynkach,
    – montażu ścian działowych, sufitów podwieszanych, obudowy konstrukcji dachowych
    – wykonywania okładzin ściennych i płyt podłogowych w systemie suchej zabudowy,
    – zabudowy ciągów wszelkich instalacji budowlanych,
    – robót malarskich, tapeciarskich, posadzkarskich i glazurniczych.

Powyższe umiejętności zdobędziesz w ramach KWALIFIKACJI: BUD. 11. Wykonywanie robót montażowych,  okładzinowych i wykończeniowych

Po ukończeniu szkoły absolwenci w tym zawodzie są przygotowani do wykonywania następujących zadań zawodowych:

1. montowania systemów suchej zabudowy;
2. wykonywania robót malarskich;
3. wykonywania robót tapeciarskich;
4. wykonywania robót posadzkarskich;
5. wykonywania robót okładzinowych.

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie to niezwykle atrakcyjny i poszukiwany zawód! Znajdziesz pracę przy robotach wykończeniowych obiektów budowlanych: przy malowaniu, tapetowaniu, kładzeniu posadzek, okładzin ściennych i przy płytach gipsowo-kartonowych! A może założysz własną firmę?

Ten zawód to Twoja inwestycja !!!

Po ukończeniu 3-letniej szkoły możesz  kontynuować naukę w Branżowej Szkole II stopnia i zdobyć dyplom technika.