Nagroda Prezesa Rady Ministrów dla Ani Michałowskiej z klasy IV technikum ekonomicznego.

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

W dniu 7 listopada 2017 r. w "Sali Błękitnej" Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. W roku szkolnym 2017/2018 dyplomy z rąk prof. Przemysława Czarnka Wojewody Lubelskiego oraz pani Teresy Misiuk Lubelskiego Kuratora Oświaty odebrało 237 uczniów.  Nasza uczennica klasy 4 technikum ekonomicznego Anna Michałowska otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów -  dla najlepszego ucznia szkoły za wybitne osiągnięcia edukacyjne w ubiegłym roku szkolnym. Ani Michałowskiej bardzo gratulujemy.  W uroczystości towarzyszyła Ani, pani Katarzyna Mańko - wychowawca klasy 4 tpe. 

mf1

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane jest uczniom szkół średnich (kończących się egzaminem dojrzałości), którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen, a także mogą pochwalić się szczególnymi osiągnięciami w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

fm2fm4

fmfm1

fm3

Uroczystość uświetnił występ Zespołu Pieśni i Tańca „Lublin” im. Wandy Kaniorowej.

 

 

Szukaj

Menu użytkownika