
Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,
Z przyjemnością ogłaszamy organizację kiermaszu książek w naszej szkole! W ramach tego wydarzenia będziemy zbierać książki, które następnie zostaną wystawione na sprzedaż.
Harmonogram kiermaszu:
- Zbiórka książek: od 4 września do 13 września. Przynoszone książki można zostawiać u uczniów w świetlicy szkolnej na długiej przerwie (11.15-11.30)- książka powinna posiadać karteczkę z imieniem i nazwiskiem sprzedającego, kwotą oraz nazwą książki.
- Sprzedaż książek: od 16 września do 20 września. Kiermasz odbędzie się w świetlicy szkolnej podczas długiej przerwy (11:15 - 11:30).
Zapraszamy do udziału w tej inicjatywie! To doskonała okazja, aby podzielić się książkami, z których już nie korzystamy i zdobyć nowe podręczniki, jak i lektury.
Do zobaczenia na kiermaszu!
Samorząd Uczniowski








