Lekcja przedsiębiorczości z przedstawicielami IBS BANK - Bank Spółdzielczy w Izbicy.

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

W dniach 12 -18 listopada 2018 r. obchodzimy w Polsce, tak jak w ponad 100 innych krajach, Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Celem tego ogromnego przedsięwzięcia jest „propagowanie idei przedsiębiorczości wśród młodych ludzi, ich aktywnej postawy wobec życia i poczucia współodpowiedzialności za przyszłość świata.”

W ramach ŚTP podejmuje się wiele bardzo zróżnicowanych działań: od szkoleń i wykładów, po przedstawienia i happeningi. Dla uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie była to okazja, aby wziąć udział w tym projekcie.

16 listopada 2018 r. uczniowie technikum ekonomicznego i technikum pojazdów samochodowych uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami Banku Spółdzielczego w Izbicy - IBS Bank panią Elżbietą Makuch - sekretarzem rady nadzorczej i panem Pawłem Zielińskim - wiceprezesem zarządu Banku Spółdzielczego w Izbicy. 

Uczniowie wysłuchali wykładu na temat - Marketing firmy IBS Bank. 

IBS BANK LOGO duze

 Marketing bankowy to wszelkiego rodzaju działalność prowadzona przez banki, której celem jest analiza, poznanie, a następnie dostosowanie produktów do oczekiwań klientów i potrzeb rynku. Oddziałuje bezpośrednio na popyt i podaż, jednocześnie biorąc pod uwagę potrzeby, preferencje i wymagania klientów. Według tej koncepcji priorytetową kwestią jest ostateczna potrzeba potencjalnych odbiorców. Banki dostosowują się do regularnych zmian rynkowych, a jednocześnie - na podstawie obserwacji i badań oczekiwań klientów - stawiają własne warunki poprzez promocję indywidualnych ofert dla klientów indywidualnych i biznesowych. 

Dla naszych uczniów była to bardzo ciekawa lekcja przedsiębiorczości.

bank

bank1

bank2

 

 

Szukaj

Menu użytkownika