IMG 5822

Dnia 28.05.20021 r. odbył się VIII finał ogólnopolskiego konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”. Naszą szkołę reprezentowała Aleksandra Hałas.
Na co dzień Aleksandra kształci się w zawodzie technik ekonomista.
Celem konkursu jest popularyzowanie wśród uczniów szkół ponadpodstawowych wiedzy dotyczącej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, legalności zatrudnienia oraz innej pracy zarobkowej.
W związku z przedłużającą się sytuacją epidemiczną w Polsce, decyzją Pani Katarzyny Łażewskiej -Hrycko, Głównego Inspektora Pracy, finał VIII edycji konkursu pn. „Poznaj swoje prawa w pracy”
odbył się w formie stacjonarnej, z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego w Państwowej Inspekcji Pracy w Lublinie (Okręgowy Inspektorat Pracy w Lublinie).
VIII edycja konkursu została objęta honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 4 czerwca br. Rozdanie nagród nastąpi w siedzibie Głównego Inspektoratu Pracy w Warszawie w dniu 8 czerwca 2032 r.
Serdecznie gratulujemy Oli i wszystkim finalistom życzymy osiągnięcia jak najlepszych wyników. Trzymamy kciuki !!!