Serdecznie zachęcamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie "Twoja krew, życie innych"

Konkurs jest organizowany w związku z jubileuszem 70-lecia istnienia Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.

obrazek do komunikatu 1024

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych/ ponadgimnazjalnych, a jego celem jest propagowanie idei Honorowego Krwiodawstwa, promocja zdrowego stylu życia oraz rozwijanie wrażliwości uczniów na potrzeby drugiego człowieka. Dzięki wspólnym takim działaniom, adresowanym już do najmłodszych dzieci, możemy podnieść świadomość społeczną i skutecznie zachęcić uczniów, nauczycieli, rodziców i znajomych  do włączenia się w nieustanną akcję ratowania życia.

Uczniowie w dowolnej formie zareklamują ideę krwiodawstwa (np. film – max. 30 s, reklama radiowa – max. 30 s, forma graficzna lub inna).

Osoby chętne proszone są o kontakt z Samorządem Szkoły.

Prace należy oddać do opiekunów SU do 2 października 2019 r.

więcej informacji: w załączniku w regulaminie konkursu